Vánoční cukroví Praha

 

Milujete vánoční cukroví, ale nemáte v dnešní uspěchané době čas na jeho přípravu? Že si nedokážete představit dlouhé hodiny odpoledního pečení a víkendového úmoru u Vaší trouby? Recepty nevycházejí a výsledek končí v koši?

JSME TU PRO VÁS!

Vánoční cukroví je jedna z obecně rozšířených vánočních tradic, která je ve velké části českých domácností dodržována. Většina vánočního cukroví se připravuje ze směsi mouky, cukru, vajec, másla, kakaa, čokolády a různých druhů ořechů a kandovaného ovoce. Mezi typické patří cukroví z lineckého těsta, které je všemožně dochucováno. Typická vůně je vůně vanilky nebo skořice. Někdo rád peče, a kdo rád nepeče, ten si cukroví chytře obstará. Ani náhodou nevěště hlavu nad recepty, které nevycházejí, ani nad výsledky, které končí ve Vašem koši. Vánoce jsou svátky klidu a míru, tak prožijte i letošní.

Vánoční MIX

Připravíme pro Vás tradiční kousky z kvalitních a domácích surovin. Vánoční MIX si samozřejmě můžete upravovat dle svých přání, chutí a potřeb. Je však nutné počítat s tím, že se cena v tomto případě změní. 

V rámci 1kg cukroví je pro Vás připraveno šest tradičních druhů pečiva:

– vanilkové rohlíčky
– kokosky
– kokosové kuličky
– vosí hnízda
– medové perníčky
– linecké s domácí marmeládou

Cena vánočního cukroví

Cena jednoho kilogramu Vánočního MiXu, tak jak leží a běží, je 650 Kč. 

Cena jednoho kilogramu ručně zdobených medových perníčků je 80

Objednávky

Vánoční cukroví objednávejte telefonicky na čísle 607 554 035 nebo prostřednictvím e-mailové adresy info@dorty-bozska.cz. Letos jsme pro Vás vytvořili i možnost online objednávek zde

Převzetí a doprava

Vánoční cukroví je možné vyzvednout na adrese: 

Oblouková 28, Praha 10 Vršovice

pondělí – pátek: od 19.00 hodin

sobota – neděle: do 11.00 hodin

 

Těšíme se na Vaše objednávky.Dorty Božská