♥ Valentýnské online objednávky ♥

Udělejte radost svému miláčkovi, milenci, příteli, manželi, milence, kamarádce, mamince, manželce nebo své tajné lásce. Darujte letos k Valentýnu něco, čím vyjádříte, jak máte své drahé rádi, jak moc je miluje a vážíte si jich. Láska se samozřejmě dá vyjádřit polibkem, nicméně na Svatého Valentýna je velice oblíbené darovat své lásce nějaký zamilovaný dárek. Zde nezbývá než podotknout, že láska prochází žaludkem.

1) Dortík Valentýnské srdce

Valentýnský dortík pro vás připravíme dve dvou variantách – 4 (350 Kč) nebo 10 porcí (700 Kč). Jedná se o čokolávou záležitost, s našlehaným krémem mascarpone a malinami. Dort je potažený červenou nebo růžovou (dle vašeho přání) potahovací hmotou. Valentýnský dort je ozdoben drobou srdíčkovou aplikací.

2) Valentýnské makronky

Francouzské makronky v zamilovaném balení, ve třech různých barvách – růžová, fialová a červená. Vynikající skořicové kousky s třešní uvnitř. Makronky jsou v balení po 10 nebo 20 kusech. Cena menšího balení je 180 Kč, většího pak 300 Kč.

3) Valentýnské sušenky

Francouzské valentýnské sušenky v rozkošném balení s mašlí, zdobené cukrovou pěnou a potahovací hmotou s různými zamilovanými aplikacemi. Sušenky jsou v balení po 10 nebo 20 kusech. Cena menšího balení je 160Kč, většího pak 240Kč.

4) Valentýnské cupcakes

Valentýnské cupcakes jsou pečené ze světlého korpusu, plněné malinami a jsou zdobené krémovým mascarpone. V bílé krabičce s valentýnskou mašlí najdete 4 ks. Cena balení je 200 Kč.

5) Valentýnské marcipánové cupcakes

Valentýnské marcipánové cupcakes jsou pečené z čokoládového korpusu s kousky čokolády, plněné malinami a jsou zdobené pravým marcipánem. V bílé krabičce s valentýnskou mašlí najdete 4 ks. Cena balení je 350 Kč.