♥ Valentýn ♥

Valentýn – Svátek zamilovaných

Nejznámější legenda říká, že Valentýn byl knězem v Římě za vlády císaře Claudia II.. Císař toužící po velké armádě a moci věřil, že muži budou více oddáni boji, pokud na ně doma nebudou čekat rodiny. Zakázal proto jejich sňatky. Toto nařízení ale neuposlechl kněz Valentýn, který nadále páry oddával. Když se to Claudius dověděl, čekala Valentýna poprava. Na tu čekal ve vězení, kde se ale zamiloval do žalářníkovy dcery. Ještě před popravou ji stihl napsat dopis, který končil slovy „ Od Tvého Valentýna“.

Valentýn

Valentýnský sweetbar

♥ UDĚLEJTE RADOST SVÝM MILOVANÝM TAKÉ VY ♥

Udělejte radost svému miláčkovi, milenci, příteli, manželi, milence, kamarádce, mamince, manželce nebo své tajné lásce. Darujte letos k Valentýnu něco, čím vyjádříte, jak máte své drahé rádi, jak moc je miluje a vážíte si jich. Láska se samozřejmě dá vyjádřit polibkem, nicméně na Svatého Valentýna je velice oblíbené darovat své lásce nějaký zamilovaný dárek. Zde nezbývá než podotknout, že láska prochází žaludkem.

 

 

Valentýnská dárková nabídka sladkostí

 

Dorty Božská pro Vás připravilo nabídku Valentýnských dárkových sladkostí, které můžete objednat k svátku zamilovaných pro Vaše blízké jako dárek k tomuto dni nebo jen tak pro potěšení oka, ale i chuťových buněk, protože je vše jedlé. Objednávejte emailem, telefonicky nebo prostřednictvím online formuláře.

 

1) Dortík Valentýnské srdce

Valentýnský dortík pro vás připravíme dve dvou variantách – 4 (350 Kč) nebo 10 porcí (700 Kč). Jedná se o čokolávou záležitost, s našlehaným krémem mascarpone a malinami. Dort je potažený červenou nebo růžovou (dle vašeho přání) potahovací hmotou. Valentýnský dort je ozdoben drobou srdíčkovou aplikací.

OBJEDNAT  

 

2) Valentýnské makronky

Francouzské makronky v zamilovaném balení, ve třech různých barvách – růžová, fialová a červená. Vynikající skořicové kousky s třešní uvnitř. Makronky jsou v balení po 10 nebo 20 kusech. Cena menšího balení je 180 Kč, většího pak 300 Kč.

OBJEDNAT ♥ 

 

3) Valentýnské sušenky

Francouzské valentýnské sušenky v rozkošném balení s mašlí, zdobené cukrovou pěnou a potahovací hmotou s různými zamilovanými aplikacemi. Sušenky jsou v balení po 10 nebo 20 kusech. Cena menšího balení je 160Kč, většího pak 240Kč.

OBJEDNAT ♥ 

 

4) Valentýnské cupcakes

Valentýnské cupcakes jsou pečené ze světlého korpusu, plněné malinami a jsou zdobené krémovým mascarpone. V bílé krabičce s valentýnskou mašlí najdete 4 ks. Cena balení je 200 Kč.

OBJEDNAT ♥ 

 

5) Valentýnské marcipánové cupcakes

Valentýnské marcipánové cupcakes jsou pečené z čokoládového korpusu s kousky čokolády, plněné malinami a jsou zdobené pravým marcipánem. V bílé krabičce s valentýnskou mašlí najdete 4 ks. Cena balení je 350 Kč.

OBJEDNAT ♥