Doprava a způsob předání dortu

 

Doprava a předání – VLASTNÍ DOPRAVA

Objednávky i hotové dorty si můžete vyzvednout v rámci dohodnutého termínu sami, formou vlastní dopravy, na níže uvedené adrese:

 

Oblouková 545/28

101 00, Praha10 – Vršovice. 

 

Ve všedních dnech je od 9 do 17 hodin možné vyzvednou dort také na adrese: Lomnického 1705/9, 140 00 – Praha 4. 

Odběr pro Uhříněves a okolí je vždy na osobní domluvě za zvýhodněných podmínek. 

 

V případě vlastní přepravy dortu je třeba dbát opatrnosti při jízdě a vyvarovat se prudkému brždění. Dort je potřeba mít položený na rovné ploše, nejlépe v kufru auta nebo například na klíně. V letních měsících je určitě potřeba funkční klimatizace. Také je vhodné nejezdit pro dort sám, ale přijet ve dvou. Jeden dort nese, druhý otvírá dveře, kufr auta a podobně.

Za poškození dortu při manipulaci, jízdě nebo nesprávnému skladování neneseme odpovědnost!

Doprava a předání – ZAJIŠTĚNÍ DOPRAVY

Dorty Vám můžeme samozřejmě dopravit i na Vámi určené místo v určenou dobu, avšak pouze v rámci Prahy a blízkého okolí. Zde je nutné podotknout, že zajištění dopravy, tedy cena dopravy není zahrnuta v ceně dortu.

Pokud dort nevezete oslavenci přímo na stůl, skladujte jej v chladu a suchu, ideálně v lednici. Ponechte jej v původní krabici až do doby servírování, abyste zamezili přístupu vlhkosti. Ve vlhkém prostředí se totiž může potahovací hmota i cukrové ozdoby rozpouštět.

Dort doporučujeme spotřebovat do 24 hodin od převzetí.
Doprava a předání - Dorty Božská

Doprava a předání – Dorty Božská

 

Doprava a předání – ZPŮSOB PLATBY

Platbu lze provést bankovním převodem na účet České spořitelny2285077173/0800. Jako variabilní symbol, prosím, uvádějte své jméno a příjmení. Objednávky do 900 Kč nehradíte předem. Při objednávce nad 900 Kč je nutné zaplatit zálohu ve výši minimálně 50% z celkové částky, a to převodem na výše zmíněný bankovní účet. Záloha je určena pro nákup surovin.