Objednávky

 

Pokud se Vám naše dorty líbí a zaujaly Vás, jednoduše si dort objednejte. Milujeme Vaše objednávky, znamenají pro nás totiž velké výzvy a spoustu splněných přání. Čím dříve nám své objednávky zavoláte nebo zašlete, tím lépe! Je tomu tak právě z důvodu kapacity a dostatečného množství času na zpracování návrhu, který bude odpovídat Vašim požadavkům. Ke každému z Vás máme individuální přístup. 

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout naši práci, případně ji využít jako inspiraci. Preferujeme originalitu a kvalitu zpracování každého dortu. Moc rádi Vám uděláme dort, který bude jedinečný právě pro Vás. Rádi si vyslechneme Vaši představu a ve spolupráci s Vámi ji proměníme v perfektní hotový dort.

Jak dort objednat?

Dětské i ovocné dorty, muffiny i donuts a další produkty objednávejte telefonicky na čísle 607 554 035 nebo prostřednictvím e-mailové adresy info@dorty-bozska.cz. Objednávky přijímáme i osobně – u nás, u Vás nebo na místě, na kterém se předem společně domluvíme. Právě vzhledem k nutnosti vzájemné dohody, týkající se charakteru i chutí dortů, provádějte své objednávky minimálně 7 dní dopředu.
 
Po vypracování návrhu dortu bude zpracována i cenová kalkulace. Pokud se společně dohodneme na realizaci Vaší objednávky, zašleme Vám platební informace k uhrazení 50% zálohy z domluvené ceny. U menších dortů tuto zálohu nevyžadujeme. A je to! Tímto se objednávka stane závaznou pro obě strany.

Jaké jsou ceny dortů?

Cena našich dortů závisí na velikosti a především na náročnosti zdobení. Pro Vaši představu zde uvádíme základní ceny našich dortů:

počet porcí cena dortu
MINIDORT 6-8 od 900 Kč
MALÝ JEDNOPATROVÝ DORT 10 od 1.200 Kč
VELKÝ JEDNOPATROVÝ DORT 15 od 1.600 Kč
PATROVÉ DORTY od 20 porcí od 2.000 Kč
……

Moc rádi vyhovíme všem Vašim požadavkům a přáním tak, abychom dovedli dorty k požadované dokonalosti. 

Těšíme se na Vaše objednávky a spolupráci s Vámi. – Dorty Božská