Dorty Uhříněves

V rámci bláznivého stěhování máme pro nadšené maminky a babičky z Uhříněvsi skvělou zprávu:

PEČEME DORTY PRO UHŘÍNĚVES!

Rádi Vám upečeme dětské, narozeninové a svatební dorty nebo dorty jen tak pro radost. Sortiment je doplněn o minidonuts, minibábovičky, popcakes a muffínky, bublaniny, lehké ovocné koláče a jiné domácí dobrotykteré mohou mít stejný styl jako Váš dort a jedině tak mohou vytvořit skvělou a výjimečnou sváteční tabuli. 

Základem dortu je důkladná příprava, detailní provedení, kvalitní nástroje a suroviny. Se vzhledem dortu jde samozřejmě ruku v ruce jeho chuť, na které si dáváme extra záležet. Nabízíme moderní kombinace korpusů a krémů, se kterými jste se dosud nesetkali. 

Dorty Vám dovezeme vždy pečlivě zabalené v kartonové krabici po Praze a jejím blízkém okolí nebo si je můžete vyzvednout osobně v Praze 10, v Uhříněvsi – po telefonické domluvě.

Ceny našich dortů závisí na velikosti a především na náročnosti zdobení. Pro Vaši představu zde uvádíme základní ceny našich dortů:

 

Druhy dortů, počty porcí, ceny dortů.

Druhy dortů, počty porcí, ceny dortů.

Je pro nás důležité, aby naše dorty byly potěšením pro Vaše chuťové buňky. Proto se snažíme, aby nejen hezky vypadaly, ale aby také dobře chutnaly. Těšíme se na Vaše objednávky a spolupráci s Vámi. Fantazii se u nás meze rozhodně nekladou. Vše se snažíme přizpůsobit Vašim přáním a potřebám. 

Dorty Uhříněves

Tento letáček budete moct najít už o víkendu v uhříněveských schránkách. Jedině s ním je možné uplatnit slevu 10 % na první objednávku.

Božský tým

Kategorie: INFO