Ovocné dorty 

 

Asi nejoblíbenějším typem dortů v letních měsících jsou osvěžující ovocné dorty. Ovocné dorty jsou také vhodné pro narozeninové oslavy, svátky nebo jen tak pro radost. Vybírat si můžete z našich osvědčených ovocných dortů, které je možné dle libosti přizdobit nebo například dodat více ovoce. Je ale možné poskládat si i ovocný dort na přání. V takovém případě nám řeknete, co všechno byste na nebo v dortu rádi měli, a my Vám dort připravíme dle Vašeho přání. Jsme také připraveni poradit Vám, které ovoce se k sobě chuťově hodí a které nikoliv.

„Ovocné dorty od nás jsou tou správnou volbou nejen v letních dnech.“

dorty_bozska_ ovocne_dorty

Dorty Božská – Ovocné dorty

Ovocné dorty – jsou složeny z odlehčeného – vanilkového, tvarohového nebo jogurtového krému, bohatě zdobené ovocem. Nejradši tvoříme dorty z čerstvého, tedy sezonního ovoce. Na přání Vám vytvoříme ovocný dort i mraženého nebo kompotovaného ovoce.

Cheesecake  pro ty z vás, co milují tvaroh v jakékoliv podobě je cheesecake ideální volbou. Cheesecake Vám vytvoříme buď klasický, dle tradičního receptu, nebo například s karamelem, čokoládou, ovocem, nugátem, ořechy atd.

Ovocný koláč – pro všechny milovníky babiččiných receptů. Ovocné koláče plníme vždy kvalitních a zralým sezonním ovocem. Základem je piškotové, kynuté nebo listové těsto, zpracované dle tradičního receptu. 

Pokud se Vám naše dorty líbí a zaujaly Vás, jednoduše si dort objednejte. Milujeme Vaše objednávky, znamenají pro nás totiž velké výzvy a spoustu splněných přání. Čím dříve nám své objednávky zavoláte nebo zašlete, tím lépe! Je tomu tak právě z důvodu kapacity a dostatečného množství času na zpracování návrhu, který bude odpovídat Vašim požadavkům. Ke každému z Vás máme individuální přístup. 

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout naši práci, případně ji využít jako inspiraci. Preferujeme originalitu a kvalitu zpracování každého dortu. Moc rádi Vám uděláme dort, který bude jedinečný právě pro Vás. Rádi si vyslechneme Vaši představu a ve spolupráci s Vámi ji proměníme v perfektní hotový dort.