Narozeninové dorty

„NAROZENINOVÉ DORTY JSOU NAŠÍ VÁŠNÍ. Z TĚCH NEJKVALITNĚJŠÍCH SUROVIN PRO VÁS PEČEME NAROZENINOVÉ DORTY I SPECIÁLNÍ DORTY NA ZAKÁZKU.“ 

Chcete jedinečný narozeninový dort? Upečeme pro Vás vše, co si budete přát! Dorty pro děti jsou radostí každého cukráře. Jsou veselé, barevné a fantazii se v nich meze nekladou. Dětské dorty pečeme v různých tvarech i velikostech, v celé řadě příchutí. Překvapte oslavence narozeninovým dortem, který bude na míru upečený jen pro něj. Dorty vždy budou neodmyslitelně patřit k narozeninové oslavě. Děti se na ně těší, ale ani dospělí jimi nepohrdnou. Když si zavzpomínáte na své dětství, na narozeniny, tak si jistě vzpomenete na to, jaké dorty jste dostali a jak jste na nich sfoukli své první svíčky. Nemáte rádi máslové? Nevadí, můžete mít krém vanilkový, čokoládový anebo třeba ovocný.

 „Narozeninové dorty vynikající precizním zpracováním a dokonale vyváženou chutí.“ 

Dorty_Božská_kvetinovy_dort

Květinový narozeninový dort

 

Při výběru narozeninového dortu se inspirujte koníčky nebo oblíbenými filmovými hrdiny, fantazii se samozřejmě meze nekladou. Náplň dortu také připravíme podle Vašich přání, můžete kombinovat ovoce, ořechy a různé druhy čokolády. Veškeré nabízené dětské dorty,dětské narozeninové dorty, dorty k narození miminka a minidezerty vyrábíme dle zcela individuálních přání naších zákazníků.

Nabídka dětských dortů je velmi široká a kreativitě se zde meze skutečně nekladou. Při tvorbě dětských dortů popusťte uzdu své fantazii, děti nejvíce ocení originální ztvárnění milované činnosti nebo filmového hrdiny. Velmi oblíbené jsou i dorty ve tvaru zvířátek, aut či panenek.

Dětské i ovocné dorty, muffiny i donuts a další produkty objednávejte telefonicky na čísle 607 554 035 nebo prostřednictvím e-mailové adresy info@dorty-bozska.cz. Objednávky přijímáme i osobně – u nás, u Vás nebo na místě, na kterém se předem společně domluvíme. Právě vzhledem k nutnosti vzájemné dohody, týkající se charakteru i chutí dortů, provádějte své objednávky minimálně 7 dní dopředu.
 
Po vypracování návrhu dortu bude zpracována i cenová kalkulace. Pokud se společně dohodneme na realizaci Vaší objednávky, zašleme Vám platební informace k uhrazení 50% zálohy z domluvené ceny. U menších dortů tuto zálohu nevyžadujeme. A je to! Tímto se objednávka stane závaznou pro obě strany.