Dětské dorty

Rok se s rokem sešel a narozeniny Vašich dětí se blíží, ale Vy nevíte, kde sehnat originální narozeninové dětské dorty?

Vyrábět dětské dorty je pro nás tím nejpříjemnějším posláním. Děti dostávají dorty v různých podobách a k různým příležitostem, neváhejte nakouknout do sekce Fotogalerie a nechte se inspirovat ukázkou našich dětských dortů. Veškeré nabízené dětské dorty, dětské narozeninové dorty, dorty k narození miminka a minidezerty vyrábíme dle zcela individuálních přání naších zákazníků. Nabídka dětských dortů je velmi široká a kreativitě se zde meze skutečně nekladou. Při tvorbě dětských dortů popusťte uzdu své fantazii, děti nejvíce ocení originální ztvárnění milované činnosti nebo filmového hrdiny. Velmi oblíbené jsou i dorty ve tvaru zvířátek, aut či panenek.

Náplň dortu také připravíme podle rozmanitých chutí dítěte, můžete kombinovat ovoce, ořechy a různé druhy čokolády. Dětský dort vyrobíme i podle fotografie nebo kresby.

Velké množství možných variant dětských dortů Vám nabízí téměř nekonečné možnosti kombinací. Záleží jen na Vás, pro jaký druh dětského dortu se rozhodnete. 

dětské dorty_dort_masinka

Dětské dorty – Dort Mašinka

 

Dětské i ovocné dorty, muffiny i donuts a další produkty objednávejte telefonicky na čísle 607 554 035 nebo prostřednictvím e-mailové adresy info@dorty-bozska.cz. Objednávky přijímáme i osobně – u nás, u Vás nebo na místě, na kterém se předem společně domluvíme. Právě vzhledem k nutnosti vzájemné dohody, týkající se charakteru i chutí dortů, provádějte své objednávky minimálně 7 dní dopředu.

Po vypracování návrhu dortu bude zpracována i cenová kalkulace. Pokud se společně dohodneme na realizaci Vaší objednávky, zašleme Vám platební informace k uhrazení 50% zálohy z domluvené ceny. U menších dortů tuto zálohu nevyžadujeme. A je to! Tímto se objednávka stane závaznou pro obě strany.

I ti, co sladké jedí méně, neodolají a rádi si smlsnou. Z naší nabídky si určitě vybere každý. Vše se snažíme přizpůsobit Vašim přáním a potřebám.

Těšíme se na přání malých i velkých oslavenců.