Cupcakes & Muffínky

 

Cupcakes nejsou pouze malé dortíky, jsou symbolem radosti a potěšení. Je to malý dárek, který zaručeně vykouzlí úsměv na tváři každému, kdo si rád pochutná. V českém překladu „hrníčkový koláč“, který na první pohled může připomínat jakýsi košíček. Cupcake je složen ze dvou základních částí. Tou první je nosič, který je upečen ze základních surovin, v největší míře v muffinovém košíčku. Druhou částí je vložka, ozdoba na nosiči chcete-li, která je tvořena vyšleháním tuku a cukru a je nazývána jako základní krém. Tento krém může mít různé chutě, vůně i barvy.

Cupcakes by se jinými slovy daly nazvat jako hravé dortíky, kdy paleta barev, chutí, vůní, tvarů i nejrozmanitějších ozdob je takřka nevyčerpatelná. Možná i pro to se v této době stávají cupcakes, mezi cukrářskými výrobky, jedním z nejoblíbenějších obchodních artiklů po celém světě.

dorty_bozska_cupcake_ptacek

Cupcake s ptáčkem

Cupcakes jsou dortíky neomezených možností. Pokud máte v plánu malý dárek k narozeninám, k promoci, k Valentýnu, k narození dítěte, pro sportovce, pro kamarádku, jsou cupcakes ideální. Tématicky se dají přizpůsobit a vytvořit každému na míru.

Všechny naše dortíky – cupcakes i muffínky pečeme s láskou a s citem pro detail, jsou samozřejmě domácí výroby a pouze z kvalitních surovin. Všechny naše cupcakes jsou připravovány z čerstvých surovin a bez jakýchkoliv přídavných látek. Naše nadýchané máslové krémy se vám rozpustí na jazyku. 

Nyní je možné objednat si cupcakes i muffínky pro různé příležitosti, na zakázku. 

dorty_bozska_ muffin_trio

Muffin Trio

Těšíme se na Vaše objednávky a spolupráci s Vámi. Dorty Božská