Dorty Božská

Dorty na zakázku v rámci Prahy a blízkého okolí

Dorty

Dorty vypadají božsky nejen na oko, prioritou je také lehká a vynikající chuť. Naším cílem je vytvořit pro Vás originální, jedinečný a zároveň stylový dort dle Vašich požadavků a přání, který bude zdobit narozeninové oslavy malých i velkých oslavenců a vyvolá úsměv na nejedné tváři. 

Božská nabídka

Rádi Vám upečeme dětské, narozeninové a svatební dorty nebo dorty jen tak pro radost. Sortiment je doplněn o minidonuts, minibábovičky, popcakes a muffínky, bublaniny, lehké ovocné koláče a jiné domácí dobrotykteré mohou mít stejný styl jako Váš dort a jedině tak mohou vytvořit skvělou a výjimečnou sváteční tabuli. 

Základem dortu je důkladná příprava, detailní provedení, kvalitní nástroje a suroviny. Se vzhledem dortu jde samozřejmě ruku v ruce jeho chuť, na které si dáváme extra záležet. Nabízíme moderní kombinace korpusů a krémů, se kterými jste se dosud nesetkali. 

Cena a přeprava

Cenu našich dortů jednoznačně ovlivňují používané suroviny, snažíme se používat jen ty nejkvalitnější. Náplně a krémy dortů obsahují 40 % smetanu a belgickou čokoládu s velmi vysokým obsahem kakaového másla. Ovocné dorty připravujeme nejraději sezonní, tedy s čerstvým ovocem, ale pokud roční období zrovna nepřejete, skvěle nám slouží i ovoce mražené.

Dorty Vám dovezeme vždy pečlivě zabalené v kartonové krabici po Praze a jejím blízkém okolí nebo si je můžete vyzvednout osobně v Praze 10, v Uhříněvsi – po telefonické domluvě.

Cena dopravy není součástí ceny dortu (dle počtu km). 

Vaše spokojenost

Je pro nás důležité, aby naše dorty byly potěšením pro Vaše chuťové buňky. Proto se snažíme, aby nejen hezky vypadaly, ale aby také dobře chutnaly.

Těšíme se na Vaše objednávky a spolupráci s Vámi. Fantazii se u nás meze rozhodně nekladou. Vše se snažíme přizpůsobit Vašim přáním a potřebám. 

Božský tým

Minidonuts, cheesecake, muffin

Minidonuts, cheesecake, muffin