Milujete vánoční cukroví?

Milujete vánoční cukroví, ale nemáte v dnešní uspěchané době čas na jeho přípravu? Že si nedokážete představit dlouhé hodiny odpoledního pečení a víkendového úmoru u Vaší trouby? Recepty nevycházejí a výsledek končí v koši?

JSME TU PRO VÁS!

Vánoční cukroví je jedna z obecně rozšířených vánočních tradic, která je ve velké části českých domácností dodržována. Většina z vánočního cukroví se připravuje ze směsi mouky, cukru, vajec, másla, kakaa, čokolády a různých druhů ořechů a kandovaného ovoce. Mezi typické patří cukroví z lineckého těsta, které je všemožně dochucováno. Typická vůně je vůně vanilky nebo skořice. Někdo rád peče, a kdo rád nepeče, ten si cukroví chytře obstará. Ani náhodou nevěště hlavu nad recepty, které nevycházejí, ani nad výsledky, které končí ve Vašem koši. Vánoce jsou svátky klidu a míru, tak prožijte i letošní.

 

Připravíme pro Vás tradiční kousky z kvalitních a domácích surovin. V rámci 1kg cukroví je pro Vás připraveno 6 tradičních druhů pečiva. Objednat je možné také ručně zdobené, medové perníčky.

Vánoční cukroví Praha - Dorty Božská

Vánoční cukroví Praha – Dorty Božská

Kategorie: Vánoční cukroví